Everlast – oblečení se stylem!

http://www.justoutlet.cz/panske/obleceni/(p)-everlast/
Everlast – oblečení se stylem!


Značka oblečení Everlast je legendární značkou, která již v roce 2010 oslavila své 100 výročí od založení. K této velkolepé příležitosti bylo také vytvořeno logo, které následně zdobí vše od oblečení, rukavic, ale také boxerských trenek až po sportovní boxovací pytle a pochopitelně i webové stránky a všechny marketingové a propagační materiály.

 

Everlast je značka převážně sportovního oblečení, ale rozhodně není problém najít nějaké moderní a líbivé mikiny, trička nebo kraťasy, které budete moci nosit i v běžném dni.

 

Samotná éra této značky začala poměrně náhodně, kdy v roce 1910 vyrobil Jacob Golomb plavky, které pojmenoval právě Everlast (což v překladu znamená, ever = věčně, last = trvat). V té době byl nespokojen z tehdejší kvalitou plavek, které se bohužel velmi brzy opotřebovaly. S tímto prvním výrobkem bohužel ven neprorazil.

 

Nicméně o sedl let později se na mladičkého Golomba obrátil  neznámý boxer Jack Dempsey a společně představili chránič na hlavu. O několik let později vyrobil boxerské trenkyelastickým pásem, díky čemuž se následně také i proslavil a dostal na trh, na který potřeboval.

 

Pochopitelnou a zcela neodmyslitelnou součástí sportovní značky Everlast je také jeden z nejlepších a světových boxerů celé historie – samotný Muhammad Ali. Jeho jméno a známé slogany zdobí i limitovanou edici výrobků, které byly věnované k výročí značky Everlast.

 

Všude Everlast – mikina, tričko nebo kraťasy!

http://www.justoutlet.cz/damske/obleceni/(p)-everlast/ 

Na druhou stranu, kromě sportovního oblečení, které je velmi úzce zaměřeno právě na boxery a vše okolo toho, si také můžete zakoupit i dokonalé trička, která se dají běžně nosit a jsou nejen mezi sportovci velmi oblíbené.

 

Mikina Everlast je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou většinou odlehčené a to právě z důvodu nejlehčí možné váhy, která je ideální pro samotné sportovce. Kraťasy Everlast se dají běžně nosit jak pro sport, ale také i do města. Záleží na každém z nás, jaký styl oblečení má v oblibě a hlavně v čem se cítíme dobře.

 

Celé oblečení značky Everlast je hodně o pohodlí, dokonalosti, smyslu pro detail, ale také pro hlavní zaměření – což jsou neodmyslitelně sportovci, kteří potřebují dokonalé oblečení s nízkou váhou, ale také komfortem, což jsou hlavní body, kterými se návrháři značky Everlast řídí.

 

Pokud tedy potřebujete jak sportovní, ale také volnočasové oblečení a hledáte ideální edici, díky které budete dokonale vypadat, ale také se skvěle cítit – Everlast je jednoznačná volba na jistotu a to jak svoji kvalitou, ale také i přijatelnou cenu, která není zbytečně přemrštěná jako u konkurenčních značek.

 

Everlast vládne značkám ve sportovním oblečení a pokud chcete opravdu to nejlepší a to jak na box, ale také i na běhání nebo volnočasové chození a procházky, Everlast je rozhodně sázka na jistotu.

Sledujte naše akce na sociálních sítích
Pro odběr novinek nám zanechejte svůj email