Calvin Klein – záruka kvality a spokojenosti


Calvin Klein – záruka kvality a spokojenosti

Je někdo v dnešní době, kdo by neznal značku a společnost Calvin Klein? Jedná se o značku, která byla založena přímo Calvinem Klainem a to v roce 1968 v New Yorku. Samotný Calvin je americký módní návrhář, který má židovský původ a pochází z rodiny maďarského imigranta.

 

Je známý jako minimalista a hlavně mistr barev a jejich kombinací. V roce 1968 založil společnost společně s přítelem Barrym Schwartzem a jednalo se o společnost, která se hlavně specializovala na džínové oděvy a jejich kombinace.

 

V roce 1979 byl vyvolaný skandál, když se herečka Brooke Shields ukázala na plakátech pouze a jenom v jednom kusu oblečení a to právě džínách značky Calvin Klein. Ještě je nutné podotknout, že většina výrobků je unisex - což znamená, že ho mohou nosit jak muži, tak i ženy.

 

A další zajímavost je fakt, že v roce 2005 prodal samotný Calvin Klein svoji společnost společníkovi a to za částku 430 milionů dolarů. A právě od této doby se do oblečení pustili ve velkém, což je pro samotnou společnost rozhodně velmi pozitivní zpráva.

 

Calvin Klein - parfémy, oblečení a spodní prádlo

 

Calvin Klein již nějakou pouze a jenom džínové věci, ale moderní trika, kalhoty, boty a další oblečení, které si můžete pohodlně zakoupit na JustOutlet.cz. Jedná se o moderní a revoluční společnost, která má poměrně hodně rozšířené odvětví a v každém z nás samotná značka evokuje něco jiného.

 

Ženy si převážně potrpí na parfémy, které jsou od této společnosti velmi oblíbené, což je další odvětví, do kterého se samotné majitelé pustili. A tento jejich krok byl velmi úspěšný.

 

Nicméně Calvin Klein je společnost, která používá kvalitní materiály, moderní střihy, ale také dokonale barevné kombinace, které jsou pro samotnou společnost velmi charakteristické. V každém případě se jedná o značku dnešní doby a převážně ženy si rozhodně potrpí na kvalitní spodní prádlo Calvin Klein, které je pohodlné, ale také maximálně stylové.

Sledujte naše akce na sociálních sítích
Pro odběr novinek nám zanechejte svůj email